Matt Lasting Lip Color SPF 15

Количина:

Бренд: Radiant

течен кармин

Цена: 590.00 ден.

Достапни бои:

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Долготраен, течен кармин со мат ефект. 

Кремаста текстура, збогатена со витамин Е и други природни состојки за екстра хидратација на усните.  

Специјално сунѓересто четче за лесно нанесување. 

Содржи сончеви филтри СПФ 15 за заштита од штетните сончеви зраци. 

Не содржи парабени. 

Close
Close