Croma care регенератор

Количина:

Бренд: LORVENN

регенератор за фарбана  коса  

Цена: 180.00 ден.

 Регенератор за фарбана  коса за заштита на бојата од бледнеење

и обезбедување долготраен сјај.

Збогатен со Pro -Vitamin B5 и витамин E -

за хидратација и обновување на структура.

Со UV филтер за заштита и млечни протеини

кои ја прават косата мазна, свилена и сјајна.

Начин на употреба:
Се нанесува на влажна и измена коса,
по целата должина на косата. Се остава 1 минута.
Темелно се плакни со вода.

Close
Close